Sculpt Zone – telové zoštíhľujúce a anticelulitídne ošetrenie

Pripravte svoju pokožku na leto a nechajte sa rozmaznávať týmto jedinečným a účinným telovým ošetrením.

Telové ošetrenie Phytomer SculptZone je cielené na detoxikáciu tela, vyhladenie nepoddajnej celulitídy, zoštíhlenie a formovanie postavy v problematických partiách – brucho, boky a stehná. Ošetrenie má radikálne viditeľné výsledky, aj vďaka aktívnej látke Pepper Slimactiv – čistému oleju z ružového korenia, ktorý je pôsobením na tuk 8x účinnejší ako kofeín. Tento koncentrovaný olej je súčasťou samozahrievacieho bahenného zábalu, kedy aktívne pôsobí na problematické oblasti.

Telové ošetrenie SculptZone spočíva v : peelingu celého tela, aplikácii samozahrievajúceho a kontúrujúceho zábalu problematických partií, lymfodrenážnej masáži stehien, zadku, brucha a spodného chrbáta kontúrovacím masážnym koncentrátom, záverečného nanesenia produktu na celulitídu, pre posilnenie účinku.

Zábal aplikovaný počas ošetrenia má hlboké relaxačné a detoxikačné účinky. Hlavnými zložkami sú Pepper Slimactiv a samozahrievací komplex minerálov a morských rias, ktorý sa aktivuje zmiešaním s vodou.

Počas telového zábalu si môže dopriať aj pleťové ošetrenie, a zažiť hlbokú relaxáciu a jedinečnú komplexnú starostlivosť o vašu pokožku.

Cena telového ošetrenie je 50 €

Počet aplikácií sa odporúča 4-6x, závisí od stupňa celulitídy.

Dĺžka trvania 1h30 min.