Neinvazívna mezoterapia pleti

Jedná sa o neivnazívnu procedúru určenú za účelom  omladenia pokožky a aj ako prevencia proti vráskam. Svojim omladzujúcim účinkom spevňuje a vypína pleť, rozjasňuje ju, eliminuje jemné vrásky, redukuje pigmentové sfarbenie pokožky, zjemňuje akné a jazvičky a hĺbkovo hydratuje pleť.

Toto ošetrenie stimuluje regeneráciu pokožky na jej povrchu i v hĺbke prostredníctvom použitého prístroja na mezoterapiu.

Pri ošetrení sú aplikované kvalitné séra značky Sesderma, určené pre prístrojové ošertrenia, ktoré obsahujú aktívne látky (vitamíny, stopové prvky, kyselinu hyaluronovu)  v nanomolekulárnej forme. Pokožka sa stáva vypnutejšia, hladšia, rozjasnená.

 

Ošetrenie spočíva v odlíčení, jemnom peelingu, aplikácií séra do dohodnutých oblastí tváre, prístrojové zapracovanie, alginátovú masku na ukľudnenie pleti, záverečný krém a príp. makeup.

 

Po ošetrení je možné začervenanie pokožky, ktoré sa do hodiny stratí. Výsledok ošetrenia a jeho účinok závisí aj od počtu absolvovaných sedení. Odporúča sa 5 ošetrení v týždňových intervaloch, aby bol efekt ošetrenia dlhodobejší.

 

Výsledkom je svieža, rozžiarená a hydratovaná pleť!!!