Vitajte!

Milé dámy,

vitajte na mojej stránke, kde vám predstavím koncepciu môjho salónu. Je to miesto, kde si môžete dopriať jedinečnú profesionálnu starostlivosť o vašu pokožku. Pracujem s francúzskou morskou prírodnou kozmetikou Phytomer. Phytomer ponúka protokolové ošetrenia pleti, ku každej klientke pristupujem individuálne a podľa potrieb jej pokožky. Počas ošetrenia viem nakombinovať prípravky presne podľa vašich potrieb vašej pleti. Ošetrenia sú zamerané na riešenie hydratácie, imunity pleti, vrások, pigmentácií, rozšírených pórov, rozjasnenia. Je aktivovaná regeneračná schopnosť pleti, obnova buniek, pleť je posilnená aby dokázala odolávať vonkajším vplyvom prostredia.

Táto značka ponúka široké portfólio prípravkov aj na domáce použitie, s výberom vám veľmi rada pomôžem a odporučím vám ten najvhodnejší.

Mojim poslaním je nielen profesionálna starostlivosť o vašu pokožku. Cieľom je, aby sa ženy o seba starali a dopriali si,  a vďaka  mojej energii  dopomôžem  uvolniť váš stres i napätie a navodiť maximálny relax a uvoľnenie.

Vďaka hĺbkovej masáži stimulujem energetické dráhy a ich body. Harmonizujem. Prostredníctvom pleťových ošetrení a pôsobením mojich rúk stimulujem a harmonizujem energetické dráhy a ich body. Pomáham ženám uvoľniť sa, dopriať si, precítiť, zrelaxovať a oddýchnuť si.

Týmto spôsobom podporujem ženskú energiu, ktorej si ženy majú byť vedomé, aby ich vzťah k sebe samej bol zdravý a harmonický. Je to súčasť starostlivosti o seba samú a vychutnanie si tohto čarovného okamihu. Je to moja filozofia a súčasť všetkých ošetrení u mňa v salóne.

Teším sa na vás !

Zuzana