Phytomer – Oligoforce Lumination (AHA kyseliny)

NOVINKA – Rozjasňujúce ošetrenie pre obnovu pleti, ktorá trpí nedokonalosťami. Účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám, vráskam a rozšíreným pórom. Počas ošetrenia dochádza k dokonalej hydratácii a doplneniu minerálov a tým k posilneniu obranyschopnosti pleti.

Počas ošetrenia pleti je aplikovaný 20% kyselinový koncentrát pozostávajúci z kyseliny glykolovej /najmenšej a najúčinnejšej AHA molekuly/, viaczložkového gélu pozostávajúceho z 3 AHA kyselín /reštrukturalizácia pokožky, odstránenie nedokonalostí/, morských AHA kyselín /výťažok z morskej riasy Porphyra-Conchocelis, 100% prírodný kyselinový exfoliant/.

Vzhľadom k obsahu kyselín v ošetrení, sa toto ošetrenie odporúča aplikovať po letnom období, v čase jesene, zimy, keď naša pleť nebude vystavovaná slnečnému žiareniu. Po ošetrení sa odporúča na pleť aplikovať denný krém s SPF.

Protokolové ošetrenie pleti pozostáva:

Ponorenie do mora . Odlíčenie pleti – krátka úvodná masáž tváre, krku a dekoltu. Mechanická exfoliácia s Resurfing Multi exfoliant. Aplikácia samozahrievacej čistiacej masky – masáž štetcami. Teplý zábal. Aplikácia kyselinového koncentrátu. Masáž pleti, krku a dekoltu hydratačným masážnym krémom. Aplikácia depigmentačného a anti-age séra, následná aplikácia Oligoforce Lumination Sheet masky. Masáž rúk výživným krémom. Záverečný pleťový krém.

Dĺžka ošetrenia cca 60 min.

Cena ošetrenia 50€.