Phytomer – Hydra Original – inovované hydratačné ošetrenie pleti

Phytomer inovoval hydratačné pleťové ošetrenie o nové morské aktívne ingrediencie a organické zložky. V produktoch pre ošetrenie pleti je použitá prírodná morská riasa Weawing Algae, ktorá má výnimočnú schopnosť zväčšovať úložisko vody v pokožke a urdžať ju v nej.

Hydra Original je intenzívne hydratačné ošetrenie, ktoré obnovuje pôvodnú úroveň hydratácie vo vašej pleti vďaka aktívnym prírodným morským zložkám a prináša hlbokú relaxáciu pre vaše telo a dušu.

Vaša pleť bude vyživená, revitalizovaná a jasnejšia.

Dehydrovaná pokožka je na pocit natiahnutá, suchá, a časom aj citlivejšia. Hydratácia je potrebná v každom veku, inak rýchlejšie starne. Hydratovaná pokožka je zdravá, žiarivejšia a odolnejšia.

Protokolové ošetrenie pleti spočíva:

Ponorenie do mora – aplikácia Marine Mist. Odlíčenie – krátka úvodná masáž tváre, krku a dekoltu. Aplikácia exfoliačnej hmly, zapracovanie. Čistenie a detoxikácia pokožky vďaka samozahrievacej čistiacej maske – masáž pleti štetcami. Zábal pleti. Aplikácia hydratačného séra s organickou riasou. Masáž tváre, krku a dekoltu hydratačným masážnym krémom. Hydratačná krémová maska s organickou riasou Nori. Masáž rúk s výživným krémom. Záverečná aplikácia hydratačného séra a hydratačného krému.

Dĺžka ošetrenia pleti je 1hod 15 min.

Cena ošetrenia 50€.